Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Administration menu
ps: غورنۍ پازوالنه

en: - All -
ps: - ټول -
