Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Localization
sq: Gjuha

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.
