Telekonsum (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Administration menu
az: Administrator menyusu

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.
