Telephone (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Telephone number
ca: Número de telèfon

en: This field stores a telephone number in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un número de telèfon a la base de dades.

en: Link using text: @title
ca: Enllaça utilitzant el text: @title

en: Link using provided telephone number.
ca: Enllaça utilitzant el número de telèfon facilitat.

en: Telephone link
ca: Enllaç del telèfon

en: Defines a field type for telephone numbers.
ca: Defineix un tipus de camp per a números de telèfon.
