Telephone (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Telephone
id: Telepon

en: Telephone number
id: Nomor telepon

en: Link using text: @title
id: Tautan menggunakan teks: @title

en: Link using provided telephone number.
id: Tautkan menggunakan nomor telepon yang disediakan.

en: Telephone link
id: Tautan telepon

en: Defines a field type for telephone numbers.
id: Menentukan jenis bidang untuk nomor telepon.
