Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང
