Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Format
hi: प्रारूप

en: Default country
hi: डिफ़ॉल्ट देश
