Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Link
hy: Հղում

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
