Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Link
km: តំណ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​
