Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Format
nl: Opmaak

en: Default country
nl: Standaardland

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: National
nl: Nationaal

en: International
nl: Internationaal

en: List of available formats
nl: Lijst van beschikbare opmaken

en: - Do not use default country -
nl: - Geen standaardland gebruiken -

en: Default country: @default_country
nl: Standaardland: @default_country
