Telephone Formatter (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Link
vi: Liên kết

en: Format
vi: Định dạng

en: Default country
vi: Quốc gia mặc định
