Telldus Live! sensors (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
