Telldus Live! sensors (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Total
fa: مجموع

en: Created
fa: ایجاد شده

en: configure
fa: پیکربندی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Formatted
fa: قالب‌بندی شده

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Toggle
fa: تغییر لحظه‌ای

en: Weight for @title
fa: وزن @title
