Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: Link
cs: Odkaz

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Feeds
cs: Zdroje

en: channel
cs: kanál

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: @type %title has been created.
cs: @type %title byl vytvořen.

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.
