Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Username
ja: ユーザー名

en: content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: view
ja: ビュー

en: Link
ja: リンク

en: Published
ja: 掲載

en: Feeds
ja: フィード

en: channel
ja: チャンネル

en: duration
ja: 期間

en: @type: updated %title.
ja: @type: %titleが更新されました。

en: @type: added %title.
ja: @type: %titleが追加されました。

en: @type %title has been created.
ja: @type %title が作成されました。

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。

en: The post could not be saved.
ja: 投稿が保存できませんでした。
