Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Username
no: Brukernavn

en: content
no: innhold

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Tags
no: Stikkord

en: view
no: vis

en: Link
no: Lenke

en: Published
no: Publisert

en: API Key
no: API-nøkkel

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: The post could not be saved.
no: Kunne ikke lagre innlegget.
