Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: content
os: мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: view
os: бакаст
