Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: content
sv: innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: view
sv: visa

en: Link
sv: Länk

en: Published
sv: Publicerad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: channel
sv: kanal

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.
