Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: view
ta: பார்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: @type: updated %title.
ta: @type:  %title புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: @type: added %title.
ta: @type: %title சேர்க்கப்பட்டது.

en: @type %title has been created.
ta: @type %title உருவாக்கப்பட்டது.

en: @type %title has been updated.
ta: @type %title மாற்றியமைக்கப்பட்டது.

en: The post could not be saved.
ta: பதிவை சேமிக்க இயலவில்லை
