Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Link
be: Спасылка

en: Published
be: Апублікавана

en: API Key
be: Ключ API

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.
