Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: view
ca: mostra

en: Link
ca: Enllaç

en: Published
ca: Publicat

en: Feeds
ca: Canals

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.
