Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: content
el: ύλη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: view
el: προβολή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: The post could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της δημοσίευσης.
