Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Link
gl: Ligazón

en: Published
gl: Publicado

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.
