Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
