Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: content
oc: contengut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: view
oc: veire

en: Link
oc: Ligam

en: Published
oc: Publicat

en: Feeds
oc: Flux

en: duration
oc: durada

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: @type: added %title.
oc: @type  : « %title » apondut.

en: @type %title has been created.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat creat.

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.
