Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Link
ps: تړونی

en: Published
ps: خپاره شوي
