Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Username
vi: Tên người dùng

en: content
vi: nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: view
vi: xem

en: Link
vi: Liên kết

en: Published
vi: Đã công bố

en: @type: updated %title.
vi: @type: đã cập nhật %title.

en: @type: added %title.
vi: @type: đã thêm %title.

en: @type %title has been created.
vi: @type %title đã được tạo.

en: @type %title has been updated.
vi: @type %title đã được cập nhật.

en: The post could not be saved.
vi: Không thể lưu bài viết.
