Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།
