Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: view
eo: rigardi

en: Link
eo: Ligilo

en: Published
eo: Publikigita

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type: added %title.
eo: @type: aldonita %title.

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.
