Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: view
et: näita

en: Published
et: Avaldatud

en: duration
et: kestus

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.
