Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: Link
mn: Холбоос

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
