Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: view
nl: weergeven

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: channel
nl: kanaal

en: duration
nl: duur

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.
