Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
