Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
