Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: Link
sl: Povezava

en: Published
sl: Objavljeno

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
