Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Link
sq: Lidhje

en: Published
sq: Publikuar

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.
