Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: content
tr: içerik

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: view
tr: görüntüle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Published
tr: Yayında

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: duration
tr: süre

en: @type: updated %title.
tr: @type: %title güncellendi.

en: @type: added %title.
tr: @type: %title eklendi.

en: @type %title has been created.
tr: %title başlıklı @type içeriği oluşturuldu.

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: The post could not be saved.
tr: Gönderi kaydedilemedi.
