Telvue (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.
