Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: view
af: bekyk

en: Link
af: Skakel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.
