Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: Link
ast: Enllaz

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar
