Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Location
bn: অবস্থান

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
