Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: Link
eu: Esteka

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: fields
eu: eremuak

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.
