Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: content
fil: nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: view
fil: tingnan

en: Published
fil: Inilathala

en: @type %title has been updated.
fil: Ang @type na %title ay nabago.
