Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: view
he: צפיה

en: Link
he: קישור

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: fields
he: שדות

en: Feeds
he: הזנות

en: URI
he: כתובת URI

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: thumbnail
he: תמונת אצבע

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.
