Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: content
hu: tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: view
hu: megtekintés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Program
hu: Műsor

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: API Key
hu: API-kulcs

en: fields
hu: mezők

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: channel
hu: csatorna

en: duration
hu: időtartam

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: @type: added %title.
hu: @type: %title hozzáadva.

en: @type %title has been created.
hu: %title @type létrejött.

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Source entity
hu: Forrásentitás
