Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: view
ka: ნახვა

en: Link
ka: ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: fields
ka: ველები

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.
