Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy
