Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: view
ml: കാണുക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Block contents
ml: ഉള്ളടക്കം തടയുക
