Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: content
mr: मजकूर

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Link
mr: दुवा

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
