Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Link
ne: लिङ्क

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
